HİTİT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ


Firmamız 2000 yılında kurulmuştur. Ticari şirketlerin, yazılım teknolojileri konusundaki ihtiyaçlarını, bütünleşik olarak ve çağdaş teknolojilerin tüm olanakları ile donanmış biçimde çözen uygulamalar geliştirmeyi, bu konuda onlara gerekli danışmanlıkları vermeyi hedeflemiş, o yıldan bugüne değin, bu doğrultudaki çalışmalarına başarıyla devam etmektedir.


Şirketimizin kurucu ortakları, uzun yıllar çok şirketli ticari gruplarda ve özel yazılım firmalarında yazılım mühendisi ve yöneticilik yapmış kişilerdir. Sektöre ilişkin derin deneyimlere sahip olup, müşterilerine hazırladıkları projelerde, sektörel deneyimleriyle katma değer oluşturmaktadırlar.


Ana uzmanlık konumuz ve konsantrasyonumuz, yazılım teknolojileridir. Firmamız, Kurumsal Kaynak Planlaması içerikli, uygulanacağı sektöre geniş parametrik alt yapısı sayesinde uyarlanabilir ticari yazılımlar geliştirmektedir.


Bu yazılımlar; sektörün ihtiyaçlarına göre iş analizleri yapılarak, önceden hazırlanmış ürünler olabileceği gibi, gelen talepler üzerine, özel projeler şeklinde de hazırlanabilmektedir.


Tüm yazılımlarımız, çok ofisli çalışma düzenine uygun olarak, kullanıcıların internet üzerinden şirket bilgilerine online olarak erişimleri şeklinde tasarlanmış ve uyarlanmıştır.


İlk ticari yazılım ürünümüz HİTİT KARUM-R4, 2001 yılında Delphi ile geliştirilmiş, sonraki yıllarda pek çok yeni sürümü yayımlanmıştır.


2009 yılı sonunda, HİTİT Enterprise Solutions-R5 satışa sunulmuştur. HİTİT ERP, C# .Net platformunda geliştirilmiştir. Aynı şirkete ait tüm şubelerin, tek veri tabanı üzerinde online çalışabildikleri bir ortam sunar.


2010 yılında HİTİT EL TERMİNALİ ONLINE LOJİSTİK UYGULAMALARI hazırlanmıştır. Mal kabul ve sevk işlemlerine ilişkin stok belgelerinin, depolarda/mağazalarda el terminalleri ile, ürünlerin barkodları okutularak, hatasız bir biçimde online oluşturulmaları sağlanmıştır. Bu uygulamalar yardımıyla, satıcılardan gelen irsaliye belgelerinin içerikleriyle gelen ürünlerin karşılaştırılmaları, farkların anında kolayca gözlemlenmesi mümkün olmuştur.


2013 yılı sonunda, HİTİT ERP’nin E-FATURA çözümü hazırlanmış, perakende ve toptan satışlar sırasında elektronik faturalar otomatik olarak üretilip, özel entegratör aracılığı ile GİB’e gönderilmeye, gelenler de alınmaya başlanmıştır.


2014 yılı sonunda, GİB onaylı elektronik defter hazırlama ve gönderme işlevlerine sahip, HİTİT ERP E-DEFTER yazılımı hazırlanarak satışa sunulmuştur.


2016 başında, HİTİT ERP’nin E-ARŞİV FATURASI çözümü hazırlanmıştır. Müşterilerin E-Fatura mükellefi olmadığı türdeki satışlarda, elektronik E-ARŞİV faturaları otomatik olarak üretilip, özel entegratöre online gönderilmeye, GİB onaylı kağıt baskı alınmaya ve e-mail ortamında müşterilerine gönderilmeye başlamıştır.


Yine 2016 Şubat’ında, HİTİT MOBİL RAPORLAMA çözümü geliştirilmiş, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden güncel satış ve stok verilerine ilişkin raporların kolay ve hızlı biçimde alınması başlatılmıştır.


2016 Nisan’ında, Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar ile entegrasyon gerçekleştirilmiş, HİTİT ERP perakende satış uygulaması üzerinden YNÖKC’lerde fiş ve fatura bilgi fişi basılmaya başlanmıştır.


‘Mobil Bayi ve Satış Temsilcisi Portalı, Online Toptan Sipariş’ 2016 sonunda, web tabanlı bir uygulama olarak hazırlanmıştır. Bu yolla akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar üzerinden ürünler incelenerek, sipariş konulması, bu siparişlerin online olarak HİTİT ERP’ye yazılarak, faturaların kolayca oluşturulması sağlanmıştır.


Bugüne değin, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler ve uygulamalar oluşturmayı ilke edinen firmamız, bundan sonra da, sektörün ve müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı konularda çözümler ve yeni yazılımlar geliştirmeye devam edecektir.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry